Kingbright
제품 번호:
WP934SB/4LGD
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
GREEN QUAD-LEVEL LED INDICATOR
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 4 High |
| Voltage Rating | 1.9V |
| Viewing Angle | 40° |
| Color | Green (x 4) |
| Millicandela Rating | 2mcd |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Kingbright |
| Wavelength - Peak | 568nm |
| Package | Tube |
| Current | 25mA |
| Base Product Number | WP934 |
| Lens Size | 2.90mm Dia |