Kingbright
제품 번호:
WP937MD/2EGW
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
REDGREEN BI-LEVEL LED INDICATOR
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Type | Diffused, White |
| Configuration | 2 High |
| Voltage Rating | 2.2V Green, 2V Red |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green (x 1), Red (x 1) |
| Millicandela Rating | 14mcd Green, 10mcd Red |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Kingbright |
| Wavelength - Peak | 568nm, 617nm |
| Package | Bag |
| Current | 25mA Green, 30mA Red |
| Base Product Number | WP937 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |