WR12X2323FTL
Walsin Technology Corporation
제품 번호:
WR12X2323FTL
패키지:
1206
설명:
RES 232K OHM 1% 1/4W 1206
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 232 kOhms
Series WR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W