Essentra Components
제품 번호:
WS-A-2-19
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP WIRE SADDLE NAT ARROW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3325
$0.3325
10
$0.28215
$2.8215
25
$0.24814
$6.2035
50
$0.228
$11.4
100
$0.21907
$21.907
250
$0.196726
$49.1815
500
$0.187777
$93.8885
1000
$0.156484
$156.484
2500
$0.14307
$357.675
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.187" (4.75mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Arrowhead, Winged |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | Richco |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Length | 0.610" (15.50mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.710" (18.03mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.219" (5.56mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.438" L x 0.380" H (11.13mm x 9.65mm) |
| Base Product Number | WS-A |