Vishay Dale
제품 번호:
WSK06123L000FEA
제조업체:
패키지:
0612
배치:
-
설명:
RES CURR SENSE 0.003 OHM 1% E3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7125
$0.7125
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.025" (0.64mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | 0/ -150ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.059" L x 0.120" W (1.50mm x 3.05mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 0612 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 3 mOhms |
| Series | WSK |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | Wide 1206 (3216 Metric), 0612 |
| Mfr | Vishay Dale |
| Number of Terminations | 4 |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |