WSL2512R0680FBA
Vishay Dale
제품 번호:
WSL2512R0680FBA
제조업체:
Vishay Dale
패키지:
2512
설명:
RES 0.068 OHM 1% 1W 2512
사용자 가이드
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition Metal Element
Height - Seated (Max) 0.035" (0.89mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±75ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 68 mOhms
Series WSL
Power (Watts) 1W