Vishay Dale
제품 번호:
WSL2816R1000FEH
제조업체:
패키지:
2816
배치:
-
설명:
RES 0.1 OHM 1% 2W 2816
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.9215
$0.9215
10
$0.81225
$8.1225
25
$0.7467
$18.6675
50
$0.68096
$34.048
100
$0.58938
$58.938
250
$0.497686
$124.4215
500
$0.419102
$209.551
1000
$0.348384
$348.384
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.89mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±75ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.280" L x 0.165" W (7.10mm x 4.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2816 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 100 mOhms |
| Series | WSL |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | Nonstandard |
| Mfr | Vishay Dale |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |