Vishay Dale
제품 번호:
WSLP3921L2000FEA
제조업체:
패키지:
3921
배치:
-
설명:
RES SMD 200 UOHM 1% 9W 3921
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.09
$2.09
10
$1.8563
$18.563
25
$1.72102
$43.0255
50
$1.61975
$80.9875
100
$1.41721
$141.721
250
$1.214784
$303.696
500
$1.01232
$506.16
1000
$0.877334
$877.334
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±325ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 3921 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 0.2 mOhms |
| Series | WSLP3921 |
| Power (Watts) | 9W |
| Package / Case | Nonstandard |
| Mfr | Vishay Dale |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |