Essentra Components
제품 번호:
WSLT-T-01A-19
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP WIRE SADDLE BLK PUSH IN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.437
$0.437
10
$0.3705
$3.705
25
$0.32604
$8.151
50
$0.29963
$14.9815
100
$0.287945
$28.7945
250
$0.258552
$64.638
500
$0.24681
$123.405
1000
$0.205675
$205.675
2500
$0.188052
$470.13
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.118" (3.00mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Push In |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Hinged, Top Lock |
| Series | Richco |
| Screw Size | - |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.065" (1.65mm) |
| Length | 0.660" (16.76mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.350" (8.89mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.200" (5.08mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.410" L x 0.220" H (10.41mm x 5.59mm) |
| Base Product Number | WSLT-T |