Essentra Components
제품 번호:
WSLTB-02A-19
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLIP WIRE SADDLE FASTENER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1000
$0.167514
$167.514
2000
$0.158897
$317.794
3000
$0.153159
$459.477
5000
$0.143583
$717.915
10000
$0.134007
$1340.07
25000
$0.12731
$3182.75
50000
$0.12444
$6222
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.125" (3.18mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Hinged, Top Lock |
| Series | Richco |
| Screw Size | #4 (M3) or SR-30XX Series Rivet |
| Type | Clip, Wire Saddle on Base |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.850" (21.59mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Flame Retardant |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.580" (14.73mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.640" L x 0.390" H (16.26mm x 9.91mm) |
| Base Product Number | WSLTB |