TDK Corporation
제품 번호:
WT-1005660-12K2-A6-G
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TX 3 COIL 1 LYR 12.5UH/11.5UH
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Q @ Freq | 70 @ 100kHz |
| Tolerance | ±10% |
| Current Rating (Amps) | - |
| Size / Dimension | 3.94" L x 2.20" W x 0.11" H (100.0mm x 56.0mm x 2.8mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| DC Resistance (DCR) | 80mOhm Max |
| Inductance | 12.5µH, 11.5µH, 12.5µH |
| Function | Transmitter |
| Series | WT |
| Type | 3 Coil, 1 Layer |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | TDK Corporation |
| Package | Tray |