Taoglas Limited
제품 번호:
WTSP.2400.25.4.A.40
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERRABLAST WTSP.2400.25.4.40 25M
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.583
$10.583
100
$9.975
$997.5
500
$9.766057
$4883.0285
1000
$9.24882
$9248.82
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 2.4GHz ~ 2.5GHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | - |
| Mounting Type | Adhesive |
| Height (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | - |
| Antenna Type | Ceramic Patch |
| Series | - |
| Frequency (Center/Band) | 2.45GHz |
| Mfr | Taoglas Limited |
| Features | - |
| Return Loss | - |
| Package | Tray |
| Gain | 4.93dBi |
| Base Product Number | WTSP.2400 |
| Frequency Group | UHF (2GHz ~ 3GHz) |