WW1JTR200
Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
WW1JTR200
패키지:
Axial
설명:
RES 0.2 OHM 5% 1W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±90ppm/°C
Size / Dimension 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 200 mOhms
Series WW
Power (Watts) 1W