WW3FB33R0
Stackpole Electronics Inc
제품 번호:
WW3FB33R0
패키지:
Axial
설명:
RES 33 OHM 1% 3W AXIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±20ppm/°C
Size / Dimension 0.187" Dia x 0.560" L (4.75mm x 14.22mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 Ohms
Series WW
Power (Watts) 3W