PUI Audio, Inc.
제품 번호:
X-2629-TWT-2-R
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
BUZZER PIEZO 12V 26.3MM TH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.6385
$3.6385
10
$3.00675
$30.0675
25
$2.774
$69.35
50
$2.60528
$130.264
100
$2.442925
$244.2925
450
$2.107518
$948.3831
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 80°C |
| Input Type | DC |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.882" (22.40mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 12 V |
| Current - Supply | 40mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.035" Dia (26.30mm) |
| Voltage Range | 5 ~ 18V |
| Product Status | Active |
| Ratings | Washable |
| Series | X |
| Driver Circuitry | Indicator, Internally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 110dB @ 12V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 2.9kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |