Crouzet
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$24.6715
$24.6715
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Operating Position | - |
| Release Force | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.250" (6.3mm) |
| Actuator Type | Round (Pin Plunger) |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC) |
| Circuit | SPDT (DB/DM) |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | 83106 |
| Switch Function | On-On |
| Operating Force | 204gf |
| Overtravel | - |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Electrical Life | - |
| Mfr | Crouzet |
| Pretravel | - |
| Features | Reset Plunger on Bottom |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 831067 |
| Differential Travel | - |