Songtian Electronics Co., Ltd
제품 번호:
X2P2472KN1B0130110050ES0
패키지:
-
배치:
-
설명:
X2 275VAC 4700F 10% P=10MM W13*H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.261
$2.261
10
$1.82875
$18.2875
50
$1.596
$79.8
100
$1.3965
$139.65
500
$1.064
$532
1000
$0.931
$931
2500
$0.89775
$2244.375
5000
$0.8645
$4322.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.453" (11.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | MPX/X2 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 275V |
| Mfr | Songtian Electronics Co., Ltd |
| Capacitance | 4700 pF |
| Features | - |
| Package | Bag |