Songtian Electronics Co., Ltd
제품 번호:
X2P2824KT1B0265190100ES0
패키지:
-
배치:
-
설명:
X2 275VAC 0.82UF 10% P=22.5MM W2
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.349
$1.349
10
$1.06875
$10.6875
50
$0.92625
$46.3125
100
$0.80161
$80.161
500
$0.605625
$302.8125
1000
$0.534375
$534.375
2500
$0.49875
$1246.875
5000
$0.480938
$2404.69
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.768" (19.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.043" L x 0.394" W (26.50mm x 10.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | MPX/X2 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 275V |
| Mfr | Songtian Electronics Co., Ltd |
| Capacitance | 0.82 µF |
| Features | - |
| Package | Bag |