Songtian Electronics Co., Ltd
제품 번호:
X2Q2225KV1B0320250140ES0
패키지:
-
배치:
-
설명:
X2 305VAC 2.2UF 10% P=27.5MM W32
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.3035
$4.3035
10
$3.4732
$34.732
50
$2.98718
$149.359
100
$2.709305
$270.9305
500
$2.014589
$1007.2945
1000
$1.875661
$1875.661
2500
$1.806188
$4515.47
5000
$1.771456
$8857.28
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 1.004" (25.50mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 1.083" (27.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.260" L x 0.551" W (32.00mm x 14.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X2 |
| Series | MPX/X2 |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 305V |
| Mfr | Songtian Electronics Co., Ltd |
| Capacitance | 2.2 µF |
| Features | - |
| Package | Bag |