Ethertronics/AVX
제품 번호:
X9000984-4GDSMW
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF ANTENNA SMA MALE WHITE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.0065
$5.0065
10
$4.49825
$44.9825
25
$4.25296
$106.324
100
$3.685905
$368.5905
250
$3.496912
$874.228
500
$3.137755
$1568.8775
1000
$2.646301
$2646.301
2500
$2.513985
$6284.9625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency Range | 790MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz |
| Applications | LoRa, LPWAN, LTE, Sigfox |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | SMA Male |
| Mounting Type | Connector Mount |
| Height (Max) | 7.717" (196.00mm) |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Cellular |
| VSWR | - |
| Antenna Type | Whip, Tilt |
| Series | - |
| Frequency (Center/Band) | 875MHz, 2.2GHz |
| Mfr | Ethertronics/AVX |
| Features | - |
| Return Loss | -4dB, -5dB, -6dB |
| Package | Bulk |
| Gain | 2.2dBi, 3.8dBi, 3.4dBi, 4.7dBi |
| Base Product Number | X9000984 |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz) |