Schneider Electric
제품 번호:
XB4FVG1
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HARMONY XB4, PILOT LIGHT FLUSH M
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$66.7755
$66.7755
10
$62.84915
$628.4915
25
$60.8855
$1522.1375
50
$56.95744
$2847.872
100
$53.814935
$5381.4935
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP66, IP67, IP69, IP69K, NEMA 4X, 4, 12, 13 |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Panel Cutout Dimensions | 1.21" (30.75mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | - |
| Ratings | AC |
| Series | Harmony XB4 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 110V ~ 120V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | White |
| Package | Box |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 14mA |
| Lens Size | - |