Schneider Electric
제품 번호:
XB6EAV5JP
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PL, ROUND, YELLOW, 12V,
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP65 |
| Termination Style | Quick Connect |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.63" (16.00mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Lamp Color | - |
| Ratings | DC |
| Series | Harmony XB6E |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Yellow |
| Package | Box |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 10mA |
| Base Product Number | XB6EAV5 |
| Lens Size | - |