Torex Semiconductor Ltd
제품 번호:
XC6192AA10ER-G
제조업체:
패키지:
8-USP-B06 (2x2)
배치:
-
설명:
IC PWR SWITCH P-CH 1:1 8USP-B06
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.76
$0.76
10
$0.665
$6.65
25
$0.62434
$15.6085
100
$0.50958
$50.958
250
$0.47329
$118.3225
500
$0.4028
$201.4
1000
$0.32224
$322.24
2500
$0.29203
$730.075
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Output Type | P-Channel |
| Switch Type | General Purpose |
| Output Configuration | High Side |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Voltage - Load | 2.5V ~ 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Rds On (Typ) | 340mOhm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-USP-B06 (2x2) |
| Current - Output (Max) | 400mA |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | XC6192 |
| Fault Protection | Short Circuit |
| Package / Case | 8-XFDFN Exposed Pad |
| Mfr | Torex Semiconductor Ltd |
| Features | Power Good, Shutdown |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
| Interface | On/Off |
| Base Product Number | XC6192 |