Torex Semiconductor Ltd
제품 번호:
XC6810B42G0R-G
제조업체:
패키지:
12-WLP (1.17x1.57)
배치:
-
설명:
MULTI-FUNCTION MICRO BATTERY CHA
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.0115
$3.0115
10
$2.70655
$27.0655
25
$2.55816
$63.954
100
$2.217205
$221.7205
250
$2.103452
$525.863
500
$1.887441
$943.7205
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Charge Current - Max | 25mA |
| Number of Cells | 1 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-WLP (1.17x1.57) |
| Series | - |
| Fault Protection | Over Temperature, Over Voltage, Reverse Current, Short Circuit |
| Package / Case | 12-XFBGA, WLBGA |
| Voltage - Supply (Max) | 28V |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Mfr | Torex Semiconductor Ltd |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Programmable Features | Current, Timer, Voltage |
| Interface | - |
| Base Product Number | XC6810 |