Torex Semiconductor Ltd
제품 번호:
XC9265A3014R-G
제조업체:
패키지:
6-USPEL (1.8x2)
배치:
-
설명:
IC REG BUCK 3V 200MA 6USPEL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.4535
$1.4535
10
$1.2996
$12.996
25
$1.23348
$30.837
100
$1.01327
$101.327
250
$0.947226
$236.8065
500
$0.837064
$418.532
1000
$0.660839
$660.839
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 200mA |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-USPEL (1.8x2) |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2V |
| Function | Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 6-XDFN Exposed Pad |
| Frequency - Switching | - |
| Mfr | Torex Semiconductor Ltd |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | XC9265 |