Schneider Electric
제품 번호:
XCSDMP5012
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CODED MAGNETIC SWITCH, TELEMECAN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$128.6965
$128.6965
5
$126.882
$634.41
10
$119.6316
$1196.316
25
$112.3812
$2809.53
50
$103.3182
$5165.91
100
$94.2552
$9425.52
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Must Release | 20mm |
| Must Operate | 8mm |
| Holding Force | - |
| Ingress Protection | IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Termination Style | Cable Leads |
| Actuator Type | Non-Contact |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Circuit | 3PST-2NO/1NC |
| Conduit Thread Size | - |
| Product Status | Active |
| Series | XCSDMP |
| Type | Magnetic |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Package | Box |