Schneider Electric
제품 번호:
XCSLE2727313
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
SAFETY SWITCH, TELEMECANIQUE SAF
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$234.992
$234.992
5
$231.5378
$1157.689
10
$221.1714
$2211.714
25
$207.34776
$5183.694
50
$179.70143
$8985.0715
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -25°C ~ 60°C |
| Must Release | - |
| Must Operate | - |
| Holding Force | 143kgf |
| Ingress Protection | IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Voltage Rating | 240VAC, 24VDC |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Panel Disconnect |
| Approval Agency | CSA, TUV, UL |
| Current Rating (Amps) | 750mA (AC), 550mA (DC) |
| Circuit | DPST-NC |
| Conduit Thread Size | 1/2" NPT |
| Product Status | Active |
| Series | XCSLE |
| Type | Solenoid Locking |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Package | Box |