Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
XG5N-401
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN RCPT HSG 40POS 2.54MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.4225
$2.4225
10
$2.109
$21.09
25
$2.01932
$50.483
50
$1.97467
$98.7335
100
$1.884895
$188.4895
250
$1.705364
$426.341
500
$1.57073
$785.365
1000
$1.34634
$1346.34
2500
$1.301386
$3253.465
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.100" (2.54mm) |
| Fastening Type | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Series | XG5N |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Features | - |
| Package | Tube |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | XG5N |