Texas Instruments
제품 번호:
XILINXPWR-081
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
EVAL MODULE FOR XILINX FPGA
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Series | - |
| Channels per IC | 3 - Triple |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 1.2V, 2.5V, 3.3V |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | Texas Instruments |
| Current - Output | 1.5A, 800mA, 250mA |
| Utilized IC / Part | Xilinx FPGAs |
| Package | Bulk |
| Product Status | Obsolete |
| Regulator Type | Positive Fixed and Adjustable |
| Voltage - Input | 5V |