SunLED
제품 번호:
XKJZ07W-NV22ARD
제조업체:
패키지:
Radial
배치:
-
설명:
4.5X4.5MM RGB FULL COLOR LED - R
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
250
$1.95985
$489.9625
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 624nm Red, 525nm Green, 470nm Blue |
| Configuration | Common Anode |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | - |
| Color | Red, Green, Blue (RGB) |
| Current - Test | 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue |
| Millicandela Rating | 647mcd Red, 557mcd Green, 148mcd Blue |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 4.50mm L x 4.50mm W |
| Height (Max) | 4.00mm |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | Radial |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial - 4 Leads |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V Red, 3.3V Green, 3.3V Blue |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 631nm Red, 515nm Green, 465nm Blue |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Box |
| Lens Size | 4.50mm Dia |