t-Global Technology
제품 번호:
XL25-20-20-2.0
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
XL25 CERAMIC BOARD 20X20X2MM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.589
$0.589
10
$0.5643
$5.643
25
$0.5358
$13.395
50
$0.52193
$26.0965
100
$0.514805
$51.4805
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Square |
| Material | Ceramic |
| Product Status | Obsolete |
| Fin Height | 0.079" (2.00mm) |
| Series | XL-25 |
| Type | Heat Spreader |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 0.787" (20.00mm) |
| Mfr | t-Global Technology |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | - |
| Shelf Life | 60 Months |
| Package | Box |
| Attachment Method | - |
| Width | 0.787" (20.00mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...) |