t-Global Technology
제품 번호:
XL25W-TO264-28-22-0.64
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CERAMIC HEAT SPREADER 28X22MM WH
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.7125
$0.7125
10
$0.68115
$6.8115
25
$0.64714
$16.1785
50
$0.63023
$31.5115
100
$0.62168
$62.168
250
$0.579044
$144.761
500
$0.544996
$272.498
1000
$0.493905
$493.905
5000
$0.476872
$2384.36
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Rectangular |
| Material | Ceramic |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.025" (0.64mm) |
| Series | XL-25 |
| Type | Heat Spreader |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 1.102" (28.00mm) |
| Mfr | t-Global Technology |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | - |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Thermal Tape |
| Width | 0.866" (22.00mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | TO-264 |
| Base Product Number | XL25W |