SunLED
제품 번호:
XLM2CRK14W
제조업체:
패키지:
T-1 3/4 (5mm)
배치:
-
설명:
LED RED CLEAR T-1 3/4 T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.494
$0.494
10
$0.30115
$3.0115
100
$0.17328
$17.328
1000
$0.135622
$135.622
2000
$0.124317
$248.634
5000
$0.113012
$565.06
10000
$0.105478
$1054.78
25000
$0.101716
$2542.9
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 625nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 2890mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 8.60mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 (5mm) |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 640nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | XLM2CRK14 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |