Panasonic Electronic Components
제품 번호:
XN09D5700L
패키지:
MINI6-G1
배치:
-
설명:
TRANS PNP 15V 2.5A MINI 6P
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3705
$0.3705
10
$0.31255
$3.1255
100
$0.266
$26.6
500
$0.24909
$124.545
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | 125°C (TJ) |
| Frequency - Transition | 180MHz |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 2.5 A |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 320mV @ 50mA, 2.5A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 15 V |
| Supplier Device Package | MINI6-G1 |
| Series | - |
| Transistor Type | PNP + Diode (Isolated) |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Power - Max | 600 mW |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 100nA (ICBO) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 200 @ 100mA, 2V |
| Base Product Number | XN09D |