CreeLED, Inc.
제품 번호:
XPGBWT-01-0000-00HE5
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.539
$1.539
10
$1.46205
$14.6205
50
$1.42044
$71.022
100
$1.30815
$130.815
200
$1.189638
$237.9276
500
$1.114236
$557.118
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Viewing Angle | 115° |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.39mm) |
| Color | White, Neutral |
| Current - Test | 350mA |
| Current - Max | 1.5A |
| CRI (Color Rendering Index) | 70 (Typ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Thermal Resistance of Package | 4°C/W |
| Size / Dimension | 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 152 lm/W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | XLamp® XP-G2 |
| Package / Case | 1414 (3535 Metric) |
| Mfr | CreeLED, Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.72V |
| Flux @ 85°C, Current - Test | 144lm (139lm ~ 148lm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Flux @ 25°C, Current - Test | - |
| Base Product Number | XPGBWT |
| CCT (K) | 4000K |