CreeLED, Inc.
제품 번호:
XPGBWT-L1-0000-00G53
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LED XLAMP COOL WHITE 6000K 2SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.273
$1.273
10
$1.20935
$12.0935
50
$1.17496
$58.748
100
$1.08205
$108.205
200
$0.98401
$196.802
500
$0.921652
$460.826
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Viewing Angle | 115° |
| Height - Seated (Max) | 0.094" (2.39mm) |
| Color | White, Cool |
| Current - Test | 350mA |
| Current - Max | 1.5A |
| CRI (Color Rendering Index) | 70 (Typ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Thermal Resistance of Package | 4°C/W |
| Size / Dimension | 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 142 lm/W |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Series | XLamp® XP-G2 |
| Package / Case | 1414 (3535 Metric) |
| Mfr | CreeLED, Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.72V |
| Flux @ 85°C, Current - Test | 135lm (130lm ~ 139lm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Flux @ 25°C, Current - Test | - |
| Base Product Number | XPGBWT |
| CCT (K) | 6000K |