/ Crystals / XR24M00000S420
minImg
XR24M00000S420
TGS
제품 번호:
XR24M00000S420
제조업체:
TGS
설명:
CRYSTAL 24MHZ 30ppm, 20pF 2 Pads
사용자 가이드
Load Capacitance 20pF
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series CMG532
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr TGS
Operating Mode Fundamental
Frequency 24 MHz