Omron Electronics Inc-EMC Div
제품 번호:
XR2C-2011-N
패키지:
-
배치:
-
설명:
CONN SOCKET SIP 20POS GOLD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.907
$2.907
10
$2.64385
$26.4385
25
$2.5042
$62.605
50
$2.44587
$122.2935
100
$2.3294
$232.94
250
$2.038244
$509.561
500
$1.97999
$989.995
1000
$1.688815
$1688.815
2500
$1.68872
$4221.8
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Contact Material - Post | Beryllium Copper |
| Housing Material | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Current Rating (Amps) | 1 A |
| Contact Finish Thickness - Mating | 10.0µin (0.25µm) |
| Termination | Solder |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Number of Positions or Pins (Grid) | 20 (1 x 20) |
| Contact Finish Thickness - Post | 10.0µin (0.25µm) |
| Pitch - Post | 0.100" (2.54mm) |
| Series | XR2 |
| Type | SIP |
| Contact Finish - Post | Gold |
| Mfr | Omron Electronics Inc-EMC Div |
| Features | Closed Frame |
| Contact Material - Mating | Beryllium Copper |
| Pitch - Mating | 0.100" (2.54mm) |
| Termination Post Length | 0.126" (3.20mm) |
| Contact Resistance | 20mOhm |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | XR2C |