XMOS
제품 번호:
XS1-G04B-FB512-I4
제조업체:
패키지:
512-PBGA (20x20)
배치:
-
설명:
IC MCU 32BIT 256KB SRAM 512PBGA
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Core Processor | XCore |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Speed | 400MIPS |
| Program Memory Type | SRAM |
| RAM Size | - |
| Number of I/O | 256 |
| Peripherals | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Oscillator Type | External |
| Supplier Device Package | 512-PBGA (20x20) |
| EEPROM Size | - |
| Series | XS1 |
| Package / Case | 512-LFBGA |
| Core Size | 32-Bit Quad-Core |
| Mfr | XMOS |
| Connectivity | Configurable |
| Program Memory Size | 256KB (64K x 32) |
| Data Converters | - |
| Package | Tray |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 0.95V ~ 3.6V |
| Base Product Number | XS1-G04 |