Eaton - Electronics Division
제품 번호:
XT3585-3R0567-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP 555F -5% +20% 3V T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$47.5665
$47.5665
10
$44.9217
$449.217
50
$39.63704
$1981.852
100
$36.33389
$3633.389
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Height - Seated (Max) | 3.484" (88.50mm) |
| Tolerance | -5%, +20% |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1500 Hrs @ 65°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 2.6mOhm |
| Series | XT |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In - 4 Lead |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Capacitance | 555 F |
| Package | Bulk |