Eaton - Electronics Division
제품 번호:
XV3550-2R7307-R
패키지:
-
배치:
-
설명:
CAP 300F -5% +10% 2.7V T/H
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.83
$10.83
10
$10.28945
$102.8945
50
$8.66476
$433.238
100
$8.12326
$812.326
500
$7.202634
$3601.317
1000
$6.769396
$6769.396
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Height - Seated (Max) | 2.047" (52.00mm) |
| Tolerance | -5%, +10% |
| Lead Spacing | 0.886" (22.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 2.7 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1500 Hrs @ 65°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 4.5mOhm |
| Series | XV |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Capacitance | 300 F |
| Package | Bulk |