Taitien
제품 번호:
XXCCCLNANF-49.152000
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CRYSTAL 49.1520MHZ 10PF SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.8455
$0.8455
10
$0.7467
$7.467
50
$0.69806
$34.903
100
$0.61693
$61.693
500
$0.584459
$292.2295
1000
$0.487046
$487.046
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Load Capacitance | 10pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.035" (0.90mm) |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Series | XX |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Taitien |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 49.152 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |