SunLED
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.109
$2.109
10
$1.40885
$14.0885
100
$1.084235
$108.4235
500
$0.980096
$490.048
1000
$0.84227
$842.27
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 625nm Red, 525nm Green, 470nm Blue |
| Configuration | Independent |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 50° |
| Color | Red, Green, Blue (RGB) |
| Current - Test | 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue |
| Millicandela Rating | 1590mcd Red, 1890mcd Green, 497mcd Blue |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.50mm L x 3.50mm W |
| Height (Max) | 1.25mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-SMD |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Domed Top |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V Red, 3.2V Green, 3.3V Blue |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 640nm Red, 520nm Green, 465nm Blue |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | XZFBBM2 |
| Lens Size | 3.50mm x 2.50mm |