SunLED
제품 번호:
XZFWS55F-2
제조업체:
패키지:
2-SMD
배치:
-
설명:
LED 1206 REV MT WHITE YLW FLUOR
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Wavelength - Dominant | - |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | White |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 597mcd |
| Mounting Type | Surface Mount, Bottom Entry |
| Size / Dimension | 3.20mm L x 1.60mm W |
| Height (Max) | 1.05mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.3V |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Yellow |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | XZFWS55 |
| Lens Size | 1.40mm x 1.60mm |