SunLED
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.456
$0.456
10
$0.30305
$3.0305
100
$0.202255
$20.2255
500
$0.139897
$69.9485
1000
$0.116584
$116.584
2000
$0.104928
$209.856
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | 571nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 34mcd |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.00mm L x 0.50mm W |
| Height (Max) | 0.25mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Mfr | SunLED |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 572nm |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | XZVGR68 |
| Lens Size | 0.60mm x 0.50mm |