VPG Foil Resistors
제품 번호:
Y00621K00000T9L
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RES 1K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$26.2485
$26.2485
10
$22.93585
$229.3585
25
$20.7252
$518.13
50
$19.68894
$984.447
100
$18.9981
$1899.81
250
$17.96184
$4490.46
500
$17.271
$8635.5
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 0.336" (8.53mm) |
| Tolerance | ±0.01% |
| Temperature Coefficient | ±1ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 1 kOhms |
| Series | S |
| Power (Watts) | 0.6W |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |