VPG Foil Resistors
제품 번호:
Y14675R00000B9L
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RES 5 OHM 10W 0.1% RADIAL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$78.147
$78.147
10
$69.2151
$692.151
25
$63.63366
$1590.8415
50
$60.28434
$3014.217
100
$58.05165
$5805.165
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Metal Foil |
| Height - Seated (Max) | 1.024" (26.00mm) |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperature Coefficient | ±0.2ppm/°C |
| Size / Dimension | 1.339" L x 0.210" W (34.00mm x 5.33mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Resistance | 5 Ohms |
| Series | VCS332Z |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | Radial - 4 Leads |
| Mfr | VPG Foil Resistors |
| Number of Terminations | 4 |
| Features | Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |