Y147925R0000T0L
VPG Foil Resistors
제품 번호:
Y147925R0000T0L
제조업체:
VPG Foil Resistors
설명:
RES 25 OHM 10W 0.01% RADIAL
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.335" (8.51mm)
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Size / Dimension 1.530" L x 1.000" W (38.86mm x 25.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 25 Ohms
Series VHP4Z
Power (Watts) 10W