Y1625250R000T23W
VPG Foil Resistors
제품 번호:
Y1625250R000T23W
패키지:
1206
설명:
V/N 303135 250R00 0.01% B W 1555
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.01%
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 250 Ohms
Series VSMP
Power (Watts) 0.3W