Y16254K59800Q23R
VPG Foil Resistors
제품 번호:
Y16254K59800Q23R
제조업체:
VPG Foil Resistors
패키지:
1206
설명:
V/N 303135 4K5980 0.02% B T 1555
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Foil
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±0.02%
Temperature Coefficient ±0.2ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.062" W (3.20mm x 1.57mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 4.598 kOhms
Series VSMP
Power (Watts) 0.3W